חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
enosseT leirA .rD

אני מאמין

כירורגיה פלסטית (ואין זה משנה אם מדובר בהליך אסתטי או שחזורי) נועדה בראש ובראשונה לשפר את איכות החיים של המטופל, את הדימוי העצמי, ואת תחושת השלמות וההשלמה עם הגוף. על מנת להצליח במטרה שאפתנית זו, אני מאמין שיש להקפיד על מספר כללים ברורים – הקשבה למטופל/ת תוך ניסיון להבין לעומק את הרצונות והמוטיבציות, הסבר מפורט על הטיפול או הניתוח לרבות התייחסות למגבלות וסיכונים, והגדרה משותפת עם המטופל/ת של מטרות הטיפול או הניתוח. בראייתי האסתטית אני משתדל להגדיר כיעד מראה אטרקטיבי וטבעי ככל הניתן הן בהליכים אסתטיים והן בהליכים שחזוריים.

בהמשך אני מקפיד על הכנה מדוקדקת של כל שלבי הניתוח, אני חושב שהכנה יסודית היא אחד המפתחות החשובים להתמודדות עם מצבים לא צפויים. אני מאמין שהמטופלים והמטופלות שלי מצפים ממני להתכונן לכל ניתוח כאילו הוא החשוב ביותר שביצעתי, ולהיות מסוגל להביא את היכולות שלי לידי ביטוי בצורה מיטבית, גם כאשר מתגלים נתונים חדשים במהלך הניתוח. 

במהלך תכנון הניתוח או הטיפול וההכנה אליהם, באים לידי ביטוי הידע והניסיון שרכשתי במשולב עם מחשבה יצירתית ולא סטנדרטית על מנת למצוא את הפתרון הנכון לכל מצב.

הניתוח עצמו חייב להתבצע תוך הקפדה יתרה על כל הפרטים, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, וכך אני נוהג. הקפדה זו מאפשרת לי להגשים את כל מטרות הניתוח על פי התכנון, תוך הגעה לתוצאות אסתטיות מצוינות. חשוב לזכור, עם זאת, שלא רק ההכנה והביצוע חשובים. אני שם דגש רב על המעקב וההתנהלות לאחר הניתוח או הטיפול. אני מקיים קשר רציף והדוק עם המטופלים והמטופלות תוך זמינות מרבית של צוות המרפאה ושלי באופן אישי עד השלמת ההחלמה והגעה לשביעות רצון מלאה. היחס האישי והליווי המקצועי של צוות המרפאה ושלי לכל אורך התהליך, החל מקביעת הייעוץ הראשון ועד השלמת שגרת המעקבים לאחר הניתוח, מאפשרים לי את הידיעה שאוכל להגיב מיד לכל שאלה, חרדה, או בעיה שמתעוררים, ולמטופלים את הביטחון שהם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, שיבטיחו תוצאה אסתטית מיטבית וטבעית, לשביעות רצונם המלאה.
ד"ר טיסונה - מומחחה כירורגיה פלסטית

רוצה לשאול שאלה?
לקבוע פגישה?

השאיר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם