חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
enosseT leirA .rD

ד"ר אריאל טיסונה

מומחה לכירורגיה פלסטית ומשחזרת

ד"ר אריאל טיסונה סגן מנהל מחלקה ואחראי על תחום השד, במחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא. ד"ר טיסונה בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל- אביב משנת 2004, סיים התמחות בבית החולים שיבא בכירורגיה פלסטית בשנת 2011, ורכש תת התמחות שארכה כשנה, בשחזור שד, אונקופלסטיקה ומיקרוכירורגיה, במכון הלאומי לסרטן במילאנו בשנת 2012.
ד"ר אריאל טיסונה שירת בצה"ל כקצין שריון והשתחרר מהשרות בדרגת סרן. הוא בוגר תוכנית תלפיות שיבא למנהיגות רפואית. התוכנית מאגדת בתוכה רופאים מצטיינים מכל תחומי הרפואה, המתקבלים לאחר סינון קפדני. משך התוכנית הינה כ- 10 שנים.
ד"ר טיסונה מקפיד להתעדכן ולהשתלם בטכניקות ניתוחיות חדשניות ומתקדמות, אותן הוא מיישם בניתוחיו כפורץ דרך, במחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא וגם בניתוחיו הפרטיים. הוא נבחר כמורה מצטיין, מטעם הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, על סמך הרצאותיו בתחום שחזור השד, וזכה בשנת 2013 בפרס עבודת המחקר המצטיינת בכנס השנתי של הכירורגיה הפלסטית בארץ.
ד"ר אריאל טיסונה מוכר בקהילה הרפואית בעולם כמוביל בתחום ניתוחי מיקרוכירורגיה, בעקבות הכרה זו הוא מוזמן תדיר להופיע
בכנסים בינלאומיים בתחום מיקרוכירורגיה. ד"ר טיסונה מוזמן להרצות כמרצה אורח בכנסים רפואיים בינלאומיים, העוסקים בתחום של כירורגיה פלסטית בכלל ושחזור שד בפרט. הוא מרצה באופן עקבי החל משנת 2005 בכל הכנסים של האיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית בישראל, ובשנת 2019 שימש כיו"ר הכנס השנתי של האיגוד.
ד"ר טיסונה מכשיר רופאים בארץ ובעולם, בתחום הרפואה האסתטית מטעם חברת התרופות IPSEN, שהינה אחת מחברות
התרופות הגדולות בעולם. הוא נבחר מטעם חברת IPSEN כחבר בקבוצת רופאים מצומצמת ובינלאומית, בייעוץ לחברה לגבי בניית אסטרטגיה לפיתוח מוצרים. ד"ר אריאל טיסונה חבר באיגודים לכירורגיה פלסטית ואסתטית, הישראלי, האמריקאי והבינלאומי.

ד"ר אריאל טיסונה בעל ניסיון עשיר בניתוחי שחזורי שד. הוא רכש ניסיון רב בניתוחי אונקופלסטיקה, שמשמעותם בעיקר ניתוחי שחזור שד לחסר חלקי. בנוסף רכש ניסיון עשיר בניתוחי מיקרוכירורגיה בכלל, ומיקרוכירורגיה בניתוחי שחזורי שד בפרט.
תחום האונקופלסטיקה הוא תחום רחב, המכיל אפשרויות מגוונות מאוד לשימור ושיפור מראה השד. אפשרויות אלו נעות בין אונקופלסטיקה בסיסית, לאונקופלסטיקה מתקדמת ואף לאונקופלסטיקה בשילוב שיטות מיקרוכירורגיות.
כדי להיות בעל יכולת לנתח בתחום של אונקופלסטיקה, הרופא המנתח נדרש לשלוט בתחום של כירורגיה קוסמטית של השד, ולהכיר את כל השיטות העוסקות בשיפור מראה השד, הן בהקטנה, הן בהרמה, והן בהגדלת שד וכן בכל תתי השיטות בכל אחד מתחומים אלו.
מיקרוכירורגיה מאפשרת להתמודד עם מקרים קיצוניים ולהגיע לתוצאות שלא ניתן להשיג בטכניקות סטנדרטיות. בניתוחי מיקרוכירורגיה עוסקים בחיבור של ורידים, עצבים, עורקים ומבנים נוספים בגדלים של מילימטרים בודדים ואף מתחת לכך. לביצוע ניתוח מיקרוכירורגיה נדרש מכשור ייעודי הכולל מיקרוסקופ, כלי ניתוח מיוחדים ועדינים, ויכולת טכנית כירורגית ייחודית לתחום של מיקרוכירורגיה. כירורג המבצע ניתוחי מיקרוכירורגיה נדרש לבקיאות יוצאת דופן בכל הקשור באנטומיה של הגוף הכוללת עצבים, ורידים, עורקים, כלי לימפה, שרירים, מבנים גרמיים (עצמות וסחוסים), עור, שומן ומעטפת שרירים. הוא חייב באופיו להתנהל בקור רוח ובסבלנות, ולרכוש יכולת להתמודד עם מצבי קיצון המתרחשים במהלך הניתוח, שיכולים לפגוע בהתנהלות הניתוח, אליהם יש להגיב בזריזות, בדריכות ובדייקנות.

ד"ר אריאל טיסונה ביצע עד היום מאות ניתוחי מיקרוכירורגיה, ואלפי ניתוחי שחזור שד. הוא בעל ניסיון רב במקרים מורכבים המצריכים שחזור שד בטכניקה אונקופלסטית מתקדמת. בשל ניסיונו העשיר והיכולות הכירורגיות המשמעותיות של ד"ר טיסונה בתחום של מיקרוכירורגיה, הוא בעל יכולת לשלב בניתוחים אונקופלסטיים מורכבים גם שיטות מיקרוכירורגיות, ובכך להשיג תוצאה כירורגית טובה יותר.
בשל יכולתו של ד"ר טיסונה בתחום המיקרוכירורגיה, תחום הדורש יכולת ניתוחית גבוהה ודיוק רב, מתאפשר לו לבצע מגוון רחב יותר של אופציות בכירורגיה אסתטית, להגיע לרמה גבוהה בניתוחיו בכירורגיה אסתטית, וכפועל יוצא מכך לתוצאה קוסמטית טובה יותר.
ד"ר אריאל טיסונה נעזר בטכניקות הנגזרות מיכולתו כמיקרוכירורג, גם בניתוחי כירורגיה אסתטית לרבות ניתוחי פנים ואף, באופן המאפשר לו לבצע פרוצדורות כירורגיות אסתטיות מורכבות יותר, כדי להשיג תוצאה טובה יותר.

חברויות באיגודים

ד"ר טיסונה

רוצה לשאול שאלה?
לקבוע פגישה?

השאיר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם